Popüler Tarım
"Saban Kılıçtan Üstündür"

Sürüm Notları

Bu sayfa “Popüler Tarım” sitesindeki altyapı ve güncellemeleriyle gelen değişiklikleri kullanıcılara sunmak, onları site hakkında bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Öneri, istek ve şikayetleriniz için lütfen bize yazın. (populertarim@gmail.com)


01 Ocak 2019

Yeni yılın, ülkemiz tarım ve hayvancılığındaki verim ve ihracat geliri gibi rakamlarda artışa, bilimde ise nice Aziz Sancar’lar yetiştirmemize ve bilimsel düşüncenin artmasına vesile olmasını diliyoruz. Bu seferlik site ile ilgili yenilik yok ancak umarız bu yıl hayatınızda güzel yenilikler olur. Bizimle kalın, bilimle kalın…

06 Temmuz 2018

Anamenü görünümü yenilendi ve menülere ikonlar eklendi 🙂 çok mu gerekliydi sanki… Ayrıca “Son Yazılar” kısmına kategori filtreleme özelliği eklendi ki bu gerekliydi 🙂 Son olarak da ana sayfayanın alt kısmına sayfalar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştıran sayfa numaraları eklendi. Artık istediğiniz sayfaya zıplayabilirsiniz.

05 Haziran 2018

Server giderlerini bir nebze de olsa karşılayabilmek için sitemize Google Adsense reklamları yerleştirdik (bu sayfa da mevcut), tabi reklamların ilginizi çekmesi ve tıklamanız tek temennimiz 🙂 Ayrıca, manşet içerik kısmını büyüterek sitede az da olsa görsel bir değişiklik yaptık.

17 Aralık 2017

Popüler Tarım kabuk değiştirdi. Yeni tema ile artık her şey daha fonksiyonel. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduk, üyelik (sağ üst köşe) artık daha kolay.

3 Aralık 2017

Yaşasın artık bir Künye sahibiyiz 🙂

5 Ağustos 2017

Üzgün ve Sinirliyiz: Hosting firmasının işgüzarlığı sayesinde emek vererek oluşturduğumuz 8 içerik üzülerek söylüyoruz ki artık yok 🙁 olsun yine yazarız 🙂

20 Temmuz 2017

Sabır ve İstek Arıyoruz: Popüler Tarıma yazar arıyoruz. Bilime inanan ve gönül veren, yazmayı ve İngilizce çeviri yapmayı seven gönüllü yazarlar arıyoruz, çay suyunu ocağa koyduk gelirken ekmek alır mısın?

2 Haziran 2017

Merhaba Dünya: Popüler Tarım kuruldu ve ilk yazısını paylaştı. Ardından Ekoloji, Tarımsal Teknoloji, Bilim, Video, Biyoteknoloji, Bitki Fizyoloji, Moleküler Biyoloji, Gıda Teknolojisi ve Enerji kategorileri oluşturuldu.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerez uygulama politikamızı kabul etmiş olucaksınız, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Devamını oku