Sürüm Notları

Bu sayfa “Popüler Tarım” sitesindeki altyapı ve güncellemeleriyle gelen değişiklikleri kullanıcılara sunmak, onları site hakkında bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Öneri, istek ve şikayetleriniz için lütfen bize yazın. (populertarim@gmail.com)


10 Ocak 2021

Ülke tarımına verdikleri büyük hizmet ve katkılardan dolayı tüm meslektaşlarımın 10 Ocak Ziraat Mühendisleri Günü Kutlu Olsun.

28 Aralık 2020

Öncelikle bu yılın bitmesini, defolmasını bir daha da geri gelmemesini diliyoruz. 2020 yılının bizlere yaşattıklarından sonra (virüs, deprem, göktaşı …) bizim buraya yazacağımız sürüm notunu okumanıza dahi gerek yoktu ancak yine de teşekkür ederiz. Son güncellememiz, “Bize Katılın” sayfasının içerisine sitemize katkıda bulunanlar listesi ekledik. Başımız göğe mi erdi? bilmiyoruz 🙂

Yeni yılın istediğiniz her şeyi, sizlere vermesini diliyoruz (sağlık, mutluluk yazmaya korktuk, mağlum senenin başında bunları dileyenlerin kulakları çok çınladı). Kalın sağlıcakla.

13 Aralık 2020

Merhabalar, sitemize eklediğimiz Google Adsense reklamları, duyarlı reklamlar olduğu için sitenin herhangi bir yerinde çıkabiliyor. Bu da sitenin bazı kısımlarında kaymalara neden olabiliyor. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Para lazım para 🙂

01 Ocak 2019

Yeni yılın, ülkemiz tarım ve hayvancılığındaki verim ve ihracat geliri gibi rakamlarda artışa, bilimde ise nice Aziz Sancar’lar yetiştirmemize ve bilimsel düşüncenin artmasına vesile olmasını diliyoruz. Bu seferlik site ile ilgili yenilik yok ancak umarız bu yıl hayatınızda güzel yenilikler olur. Bizimle kalın, bilimle kalın…

06 Temmuz 2018

Anamenü görünümü yenilendi ve menülere ikonlar eklendi 🙂 çok mu gerekliydi sanki… Ayrıca “Son Yazılar” kısmına kategori filtreleme özelliği eklendi ki bu gerekliydi 🙂 Son olarak da ana sayfayanın alt kısmına sayfalar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştıran sayfa numaraları eklendi. Artık istediğiniz sayfaya zıplayabilirsiniz.

05 Haziran 2018

Server giderlerini bir nebze de olsa karşılayabilmek için sitemize Google Adsense reklamları yerleştirdik (bu sayfa da mevcut), tabi reklamların ilginizi çekmesi ve tıklamanız tek temennimiz 🙂 Ayrıca, manşet içerik kısmını büyüterek sitede az da olsa görsel bir değişiklik yaptık.

17 Aralık 2017

Popüler Tarım kabuk değiştirdi. Yeni tema ile artık her şey daha fonksiyonel. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduk, üyelik (sağ üst köşe) artık daha kolay.

3 Aralık 2017

Yaşasın artık bir Künye sahibiyiz 🙂

5 Ağustos 2017

Üzgün ve Sinirliyiz: Hosting firmasının işgüzarlığı sayesinde emek vererek oluşturduğumuz 8 içerik üzülerek söylüyoruz ki artık yok 🙁 olsun yine yazarız 🙂

20 Temmuz 2017

Sabır ve İstek Arıyoruz: Popüler Tarıma yazar arıyoruz. Bilime inanan ve gönül veren, yazmayı ve İngilizce çeviri yapmayı seven gönüllü yazarlar arıyoruz, çay suyunu ocağa koyduk gelirken ekmek alır mısın?

2 Haziran 2017

Merhaba Dünya: Popüler Tarım kuruldu ve ilk yazısını paylaştı. Ardından Ekoloji, Tarımsal Teknoloji, Bilim, Video, Biyoteknoloji, Bitki Fizyoloji, Moleküler Biyoloji, Gıda Teknolojisi ve Enerji kategorileri oluşturuldu.