Popüler Tarım
"Saban Kılıçtan Üstündür"

Popüler Tarım’dan Tüm Okurlara Merhaba

0 401

Haziran 2017’de web sitesi olarak yayın hayatına başlayan Popüler Tarım, Türkiye’de aktif ve inaktif tarımsal sitelerde yayınlanan içeriğin aksine ülkemizde ve dünyada tarımsal alanlarda ve yetiştiricilikte kullanılan tarımsal teknolojileri; Moleküler Biyoloji, Biyoteknoloji ve Doku Kültürü alanında yapılan son çalışmaları ve gelişmeleri; Gıdaların üretiminde, işlenmesinde, depolanmasında ve raf ömrünün uzatılmasında gelinen son noktaları ve uygulamaları; yine dünyada ve ülkemizde Ekoloji ve Enerji alanında uygulanan ve araştırılan en son çalışmaları sizler için yerli ve yabancı kaynaklardan (https://helmii.com) çevirip derleyerek görsel ve videolu içerikler oluşturarak sunmayı amaçlıyor.

Bu amaç tamamen gönüllülük esasına dayalı olup herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Bu nedenle ülkemize ve bilime yaptığımız bu hizmeti, sitemizde yayınlanan içerikleri paylaşarak ve yorumlar yaparak katkıda bulunabilir, dilerseniz sitenin bir üyesi olarak bu amaca ortak olabilirsiniz.

Bu yazı web sitesinin ilk yazısı olup ileride vay be bir zamanlar böyle başlamıştık diyebilmek ümidiyle yazılmış olup ülke tarımına, bilime, geleceğimize ve siz değerli okurlarımıza ithaf edilmiştir.

 

Bu içerik PopulerTarim.com tarafından oluşturulmuştur. PopulerTarim.com'un belirtmiş olduğu "Kullanım İzinleri" ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.
Konu Hakkındaki Düşünceleriniz? Yorumla...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yaptığınız için teşekkür ederiz.