Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018 Kayıtları Başladı!

0 538

10/11/12/13 Ağustos tarihlerinde Kozmik Anafor tarafından gerçekleştirilecek olan Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018’in başvuru kayıtları açıldı.

Bu yıl 3. sü düzenlenecek olan ve “festival havasında” bir bilim şenliği yaratma düşüncesi ile yola çıkılan organizasyonda Perseid Meteor Yağmuru eşliği altında zengin bir içerik; eğlenceli, keyifli ve bir tatil havasında katılımcılara sunmayı hedefliyor.

Prof. Dr. Günay Taş, Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. Talat Saygaç, Dr. Nazım Kemal Üre ve Tevfik Uyar gibi uzmanlar eşliğinde çok sayıda zengin içerikli sunumun, söyleşinin, atölye çalışmasının, konserlerin ve teleskoplu gökyüzü gözlem etkinliklerinin, Mehmet Ergün, Metin Altundemir, Delil Geyik, Şerif Kürkçüoğlu gibi uzmanlar eşliğinde ise astrofotoğraf çalışmalarının yer alacağı festival hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırabilmek için:

http://ogbf.kozmikanafor.com adresini ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2016 yılında ilki, 2017 yılında ikincisi gerçekleştirilen ve kayıt duyurusunun ardından biletleri kısa sürede tükenen festivale ilgi çok yoğun olduğundan; 2018 yılında eğer siz de bu büyük bilimsel etkinliğin içinde olmak istiyorsanız, acele etmenizi öneririz.

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018 Kayıtları Başladı!

Bu içerik PopulerTarim.com tarafından oluşturulmuştur. PopulerTarim.com'un belirtmiş olduğu "Kullanım İzinleri" ne bağlı kalmak kaydıyla kullanabilirsiniz.
Konu Hakkındaki Düşünceleriniz? Yorumla...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum yaptığınız için teşekkür ederiz.